KALİTE BELGELERİ
Yapı ürünleri alanında faaliyet gösteren kuruluşumuzun ana hedefi, mükemmel iş sonuçlarının elde edilmesi için, kalite hedeflerimizi oluşturarak tüm iş süreçlerimizi tüm çalışanlarımızın katılımı ile sürekli olarak iyileştirmektir.
Bunu gerçekleştirmek üzere,
“Yapı sektörüne sistemli çözümler sunmak” şeklinde ifade ettiğimiz temel amacımızı gerçekleştirirken, müşterilerimize değer katmak ve başarılı finansal sonuçlar elde etmek için tüm faaliyetlerde etkin bir “Kalite Yönetim Sistemi” oluşturmayı taahhüt ediyoruz. Tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmiş “Müşteri tek seçicidir.” ilkesiyle varoluş amacı olarak gördüğümüz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda ulusal ve uluslararası standart gereklerine uymayı, düzeltici faaliyetlerin yanı sıra önleyici yaklaşımlar geliştirmeyi, sürekli iyileştirme ve geliştirmeyi sağlamayı amaçlıyoruz.
Çalışanların çaba ve başarılarını zamanında tanıyıp / takdir ederek, yeniliğe açık olmaya, sürekli öğrenmeye ve gelişmeye önem vererek çalışanlarımızın motivasyon ve tatminini arttıracağız.
Biz VitrA Fix Yapı Kimyasalları olarak tüm kaynaklarımızı bu yönde kullanacağımızı taahhüt ediyoruz.